Feel The Ski Express Cerna Hora / Pec Pod Śnieżką

Opis Ośrodka:
Janskie Łaźnie leżą we wschodniej części Karkonoszy, w dolinie Janskiego potoka pod Czarną górą (1299 m n.p.m.) niedaleko Trutnowa (15km). Poruszanie się narciarzy między ośrodkami SkiResort ČERNÁ HORA – PEC POD SNĚŽKOU ułatwiają darmowe skibusy, które kursują w głównym sezonie. Największy z pięciu ośrodków SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC jest regionem narciarskim powstałym z połączenia ośrodków: w Jańskich Łaźniach, Peci pod Śnieżką, Wielkiej Upie, Czarnym Dole, Swobodzie nad Upą oraz częściowo w Małej Upie. Obowiązuje tu wspólny karnet. SkiResort Černá hora – Pec pod Sněžkou proponuje tym, którzy tu przyjadą, każdy rodzaj tras zjazdowych o całkowitej długości ok. 36 km, w sumie 6 kolejek linowych i 38 wyciągów, gdzie każdy narciarz czy snowboardzista znajdzie coś dla siebie.

Trasy Narciarskie:
SkiResort Černá hora – Pec pod Sněžkou w swojej niebywałej ofercie posiada każdy rodzaj tras zjazdowych o całkowitej długości ok. 36 km, w sumie 6 kolejek linowych i 38 wyciągów, gdzie każdy narciarz czy snowboardzista znajdzie coś dla siebie. Ratrak który kursuje między górną stacją Cernej Hory a Pecem pod Snezkou pozwoli na szybki transport między tymi dwoma ośrodkami. Dodatkową atrakcją jest trasa saneczkowa o długości 3,5 km biegnąca po wzgórzach Cernej Hory. Trasa saneczkowa jest bezpłatna a sanki można wypożyczyć przy głównych kasach w sklepie ETC SPORT

Trasy dla początkujących:
Bogaty wybór z 8 tras niebieskich, z których najdłuższe to trzy trasy – Idyla o długości 450 m i różnicy wzniesień 70 m oraz Košťálka I i II o długości 600 m i różnicy wzniesień 120 m.

Trasy dla średnio-zaawansowanych:
1 trasa czerwono – niebieska trasa Černohorská i 3 trasy czerwone.Brak czarnych tras. Polecana jest najdłuższa czarno – czerwona trasa Pod kabinou o długości 2600 m i różnicy wzniesień 560 m.

Freestyle/Fun :
G-Shock snowpark w Peci pod Sněžkou jest usytułowany na natrostradzie Javor i jest rozdzielony do trzech sekcji trudności, także tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, jak początkujący,średnio- zaawansowany lub profesjonalny
W snowparku na Javoru co roku odbywają się zawody finałowe  z serii mistrzostw Czech we freestyle snowboardingu i  freeski. Funpark i snowpark dzięki sztucznemu oświetleniu można używać w ramach wieczornego jeżdżenia. Nowością sezonu  2016 są niektóre nowe przeszkody i taksa przeznaczona tylko do  funparku /snowparku.

Narciarstwo Biegowe :
Trasy biegowe o długości ponad 50 km, m. in. trasy Světlá hora (ok. 15 km) i Černá hora (ok. 12 km), trasa Karkonoska – odcinek Černá i Světlá hora (ok. 10 km), tzw. droga Rudolfa z ośrodka Janské Lázně do Horní Maršov (ok. 6 km).

Dla Dzieciaków :
Ośrodek przygotowany jest również dla najmłodszych narciarzy i snowboardzistów. Trasy narciars

Gastronomia : 
FordBar Cerna Hora Aprés ski bar na szczycie Černé hory, 1.260 m n.p.m. znajduje się bardzo blisko kabinowej koleji linowej  ČERNOHORSKÝ EXPRESS.
Bistro & Restaurant Na Lanovce znajduje się w głównej budowie kabinowej kolejki linowej ČERNOHORSKÝ EXPRESS, w wysokości 1260 m n.p.m. i jest częścią hali odpoczynkowej z kącikiem dla dzieci.
Pizza & Restaurant Protěž znajduje się obok dolnej stacji czteroosobowej kolejki linowej  Protěž. Przyjemny odpoczynek przy kominku podczas obiadu lub kolacji

Trasa Ski Express Busa:


Namysłów  Dworzec PKS (obok PKP)6:00 ( zbiórka 5:45 )
Oleśnica    Parking LIDL6:30 ( zbiórka 6:15 )
Wrocław  CH Korona7:15 ( zbiórka 7:00
Zieleniec Ski Arena09:15

Szkolenie Ski/Snow realizowane jest w grupach od 3 osób oraz indywidualnie. Szkolenie odbywa się według programów dydaktycznych. Podczas szkolenia prowadzona będzie analiza video na podstawie której instruktor będzie opisywał techniki jazdy kursantów

Podczas wyjazdu jest możliwość wypożyczenia sprzętu ski/snow zarówno kompletów jak i poszczególnych elementów asortymentu narciarza i snowboardzisty. W ofercie posiadamy :

Narty, Buty Narciarskie, Deski, Buty Snowboardowe, Google, Kijki, Kaski

W celu wypożyczenia sprzętu prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy +48 730 812 486 lub info@feelthesnow.pl

Dodatkowo istnieje możliwość wypożyczania Kamer Go Pro Hero 4

Cena zawiera:

  • Przejazd Autokarem LUX na trasie Namysłów-Oleśnica-Wrocław-Zieleniec oraz powrót
  • Opiekę pilota na trasie
  • Kawę, herbatę
  • Pakiet promocyjny/informacyjny

Cena przejazdu:

Namysłów60 zł/os
Oleśnica55 zł/os
Wrocław50 zł/os

Dodatkowo płatne:

Ubezpieczenie rozszerzone Ski/Snow15zł/osobo dzień
Wypożyczenie Sprzętu Ski/Snow30zł/dzień
Karnety Narciarskie  (rabat dla całej grupy w wybranych ośrodkach )
Szkolenie Ski/Snow indywidualnie
70zł/h
Szkolenie Ski/Snow grupowe min. 3 ososoby w grupie40zl/h/os
W celu uzyskania aktualnej daty wyjazdu prosimy o kontakt. Wyjazdy dostosowane są do aktualnie najlepszych warunkach w danym ośrodku i obowiązują po zebraniu się grupy minimum 20 osób.

Zapisy dostępne poprzez email info@feelthesnow.pl lub telefonicznie + 48 730 812 486