Dlaczego warto nas wybrać?

Jesteśmy nową marką na rynku wyjazdów turystycznych, jednak to nie znaczy, że nie posiadamy odpowiedniego doświadczenia. Jesteśmy oficjalnym partnerem oraz odpowiadamy za organizację Polskich wyjazdów na letnie i zimowe edycje festiwalu LET IT ROLL gdzie  każdego lata wysyłamy sporo ludzi z całej Polski. Chcesz sprawdzić naszą ofertę zapraszamy na naszą stronę www.gotticket.pl gdzie dowiesz się co nieco o naszych projektach związanych z tym festiwalem.

Kochamy zimę i postanowiliśmy postawić sobie nowe cele które warto realizować i rozwijać się dalej. Jesteśmy związani z wyjazdami zimowymi od dłuższego czasu teraz chcemy być częscią tych wyjazdów razem z wami, tworzyć niebywałą atmosferę, poznawać nowych znajomych, przekazywać pozytywną energię jaką niesie ze sobą zajawka sportów zimowych.

W ofercie Feel The Snow znajdziecie wyjazdy dla każdego dlatego w naszej ofercie wprowadziliśmy kilka projektów które swoimi programami spełniają oczekiwania wszystkich. Z nami nie będzesz się nudzić, stawiamy najwyższe standardy i cele właśnie dla waszej przyjemności i aktywnego spędzenia czasu podczas wyjazdów. Jesteś znudzony ciągłymi wyjazdami i chcesz coś zmienić? Z nami warto spróbować czegoś nowego !

 

FEEL THE SNOW TO :

 

  • IDEALNA KOMUNIKACJA  

wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że komunikacja jest najważniejsza przed, w trakcie wyjazdów oraz po nich, dlatego wychodzimy na przód i stwarzamy dla naszych przyszłych klientów społeczność dzięki której każdy w grupie może nawiązać nowe znajomości

 

  • WSPÓŁPRACA Z NAJLEPSZYMI 

Wiemy jak bardzo ważna jest współpraca dlatego Ci którzy z nami współpracują znają się na tym co robią co za tym idzie na wyjazdach w teczkach informacyjnych możecie znaleźć rabaty oraz promocje na poszczególne oferty firm które nam zaufały. 

 

  • MIEJSCA WYJAZDÓW

Miejsca naszych wyjazdów zawsze są wybierane na podstawie wcześniejszych testów dlatego tam gdzie jeździmy nic nas już nie może zaskoczyć. Wszystko mamy dograne na najwyższym poziomie, a nasi Piloci, Instruktorzy, Rezydenci przechodzą odpowiednie szkolenia tak aby mogli udzielić wam każdej informacji.U nas nie ma takiego słowa jak Nie Wiem? Przepływ oraz rzetelnośc informacji zawsze jest prawidłowa.

 

  • NASZ TEAM

TEAM ? Tak to my! Feel The Snow tworzą ludzie z pasją wielkim doświadczeniem w tym co robią oraz ludzie którzy są dobrymi znajomymi. Jesteśmy związani z organizacją eventów i wyjazdów dlatego wiemy jak je organizować. Postawione cele realizujemy z uśmiechem na twarzy podstawą naszych działań jest poszerzanie oraz zapewnianie najlepszych standardów. Możesz poznać nas osobiście, zbić piątkę, porozmawiać, i zdać opinię. Ciężko pracujemy i tak naprawdę wkładamy ogrom emocji,siły, energii w to co robimy. Naszą pasją jest organizowanie wolnego czasu dlatego Kochamy to robić !

Resorty

Let it Roll Winter 2017

View more

Czarna Góra Spa&Relax

Feel The Chill Spa&Relax

View more

TBA

Feel The Chill

View more

Snowbombing Festival Week

Feel The Student
3.04 - 8.04.2017, Mayrhofen Austria Cena od 1549 zł/os

View more

Partnerzy

Instagram

logo150x150 bialo

Kontakt

MZ Events Mateusz Zarzecki
ul. Reymonta 43/15
46-100 Namysłów
NIP: 7521444312

biuro@feelthesnow.pl

tel. 730-812-486