fin cg1ban

 

FEEL THE SKI EXPRESS CZARNA GÓRA RESORT

 

fin cg1ban

 

FEEL THE SKI EXPRESS CZARNA GÓRA RESORT

 

Info

 Opis ośrodka :

Ośrodek narciarski "Czarna Góra" jest nowoczesnym kompleksem

wyciągów i tras zjazdowych (łącznie około 10 km). Położony w Masywie Śnieżnika wybudowany został według najlepszych alpejskich standardów. Trasy w większości są sztucznie naśnieżane, a do dyspozycji turystów udostępniono kolej liniową i wyciągi narciarskie, a także wyjątkowo duży snow park dla miłośników freestylu. Ośrodek ten zdobył nagrodę „Dolnośląski Klucz Sukcesu” w kategorii „najlepszy ośrodek sportu”. Stacja chętnie odwiedzana jest przez wielbicieli narciarstwa zjazdowego z całej Polski. Od sezonu 2013/14 tutejszy karnet narciarski (Blackcard) jest ważny również w ośrodkach Kamienica i Lądek Zdrój. Skipass uprawnia także do bezpłatnego przejazdu skibusem  pomiędzy tymi trzema stacjami, które utworzyły wspólnie Ski RegionŚnieżnik.

 

Trasy Narciarskie :

Czarna Góra to malownicze miejsce które dysponuje 6 trasami o zróżnicowanym stopniu trudności i przewyższenia, niektóre trasy posiadają homologację tras FIS. Dla tych narciarzy którzy zaczynają swoją przygodę z białym szusowaniem przygotowanych jest 8 tras o łatwym poziomie i nachyleniu. Do dyspozycji mamy 3 wyciągi kanapowe oraz 7 wyciągów talerzykowych. Dogodna infrastruktura pozwala na przemieszczanie się pomiędzy dwoma strefami ośrodka bez większych trudności.

czarna_gora_mapa12.jpg

 

Freestyle/Fun :

Czarna Góra Resort dysponuje własnym snowparkiem który w sezonie zimowym rozstawiany jest w różnych kombinacjach i dostosowany pod umiejętności początkujących riderów, średnio-zaawansowanych oraz zaawansowanych. Każdy znajdzie coś dla siebie aby stawiać pierwsze kroki i doskonalić swoje umiejętności na railach, boxach czy kickerach

Narciarstwo biegowe :

W Masywie Śnieżnika (Sienna Czarna Góra, Międzygórze) oraz pobliskich Górach Bystrzyckich (Spalona) stworzono największy w Polsce system tras narciarstwa biegowego i wspólnie z czeskimi partnerami możemy zaproponować ponad 400 km utrzymywanych ratrakami i oznakowanych szlaków.

Dla Dzieciaków :

Czarna Góra Resort jest ośrodkiem nastawionym rownież przyjaźnie dla najmłodszych którzy dopiero zaczynają swoją przygodę bądź już jeżdżą. Do dyspozycji najmłodszych mamy trasy o łagodnym stopniu nachylenia, wyciągi taśmowe. Podczas naszych wyjazdów istnieje możliwość szkolenia indywidualnego lub grupowego dla dzieci. Podczas zajęć na stoku specjalnie stworzony program Animacyjny ma na celu aby dzieci poprzez zabawę stawiały pierwsze kroki lub doskonaliły swoją technikę jazdy na nartach lub snowboardzie.

Gastronomia : 

 

 

Transport

 

Trasa Ski Express Busa :

Namysłów  Dworzec PKS (obok PKP)     6:00 ( zbiórka 5:45 )

Oleśnica    Parking LIDL                          6:30 ( zbiórka 6:15 )

Wrocław  CH Korona                               7:15 ( zbiórka 7:00 )

Czarna Góra Resort                                9:15

 

Szkolenie

 

Szkolenie Ski/Snow realizowane jest w grupach od 3 osób oraz indywidualnie. Szkolenie odbywa się według programów dydaktycznych. Podczas szkolenia prowadzona będzie analiza video na podstawie której instruktor będzie opisywał techniki jazdy kursantów

Podczas wyjazdu jest możliwość wypożyczenia sprzętu ski/snow zarówno kompletów jak i poszczególnych elementów asortymentu narciarza i snowboardzisty. W ofercie posiadamy :

Narty, Buty Narciarskie, Deski, Buty Snowboardowe, Google, Kijki, Kaski

W celu wypożyczenia sprzętu prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy +48 730 812 486 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodatkowo istnieje możliwość wypożyczania Kamer Go Pro Hero 4 

 

Świadczenia

 

Cena zawiera:

 

Przejazd Autokarem LUX na trasie Namysłów-Oleśnica-Wrocław-Czarna Góra oraz powrót

Opiekę pilota na trasie

Kawę,Herbatę

Pakiet promocyjny/informacyjny

 

Cena przejazdu :

Namysłów 60 zł/os

Oleśnica 55 zł/os

Wrocław 50 zł/os

 

 

Dodatkowo płatne :

 

Ubezpieczenie rozszerzone Ski/Snow :   15zł/osobo dzień

Wypożyczenie Sprzętu Ski/Snow :  30zł/dzień

Karnety Narciarskie  ( rabat dla całej grupy w wybranych ośrodkach  )

Szkolenie Ski/Snow indywidualnie : 70zł/h 

Szkolenie Ski/Snow grupowe min.3 os w grupie : 40zl/h/os 

 

Zapisy

W celu uzyskania aktualnej daty wyjazdu prosimy o kontakt. Wyjazdy dostosowane są do aktualnie najlepszych warunkach w danym ośrodku i obowiązują po zebraniu się grupy minimum 20 osób

Zapisy dostępne poprzez email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie + 48 730 812 486

 

Galeria

historia butt osrodek gorski
czarna góra 6 narty czarna góra
   
   

 

 

Resorty

Let it Roll Winter 2017

View more

Czarna Góra Spa&Relax

Feel The Chill Spa&Relax

View more

TBA

Feel The Chill

View more

Snowbombing Festival Week

Feel The Student
3.04 - 8.04.2017, Mayrhofen Austria Cena od 1549 zł/os

View more

Partnerzy

Instagram

logo150x150 bialo

Kontakt

MZ Events Mateusz Zarzecki
ul. Reymonta 43/15
46-100 Namysłów
NIP: 7521444312

biuro@feelthesnow.pl

tel. 730-812-486