fin chpecban1 

 

fin chpecban1 

 

Info

 

Opis Ośrodka :

Janskie Łaźnie leżą we wschodniej części Karkonoszy, w dolinie Janskiego potoka pod Czarną górą (1299 m n.p.m.) niedaleko Trutnowa (15km). Poruszanie się narciarzy między ośrodkami SkiResort ČERNÁ HORA - PEC POD SNĚŽKOU ułatwiają darmowe skibusy, które kursują w głównym sezonie. Największy z pięciu ośrodków SkiResortu ČERNÁ HORA - PEC jest regionem narciarskim powstałym z połączenia ośrodków: w Jańskich Łaźniach, Peci pod Śnieżką, Wielkiej Upie, Czarnym Dole, Swobodzie nad Upą oraz częściowo w Małej Upie. Obowiązuje tu wspólny karnet. SkiResort Černá hora - Pec pod Sněžkou proponuje tym, którzy tu przyjadą, każdy rodzaj tras zjazdowych o całkowitej długości ok. 36 km, w sumie 6 kolejek linowych i 38 wyciągów, gdzie każdy narciarz czy snowboardzista znajdzie coś dla siebie.

 

Trasy Narciarskie :

SkiResort Černá hora - Pec pod Sněžkou w swojej niebywałej ofercie posiada każdy rodzaj tras zjazdowych o całkowitej długości ok. 36 km, w sumie 6 kolejek linowych i 38 wyciągów, gdzie każdy narciarz czy snowboardzista znajdzie coś dla siebie. Ratrak który kursuje między górną stacją Cernej Hory a Pecem pod Snezkou pozwoli na szybki transport między tymi dwoma ośrodkami. Dodatkową atrakcją jest trasa saneczkowa o długości 3,5 km biegnąca po wzgórzach Cernej Hory. Trasa saneczkowa jest bezpłatna a sanki można wypożyczyć przy głównych kasach w sklepie ETC SPORT

 

Trasy dla początkujących :

Bogaty wybór z 8 tras niebieskich, z których najdłuższe to trzy trasy - Idyla o długości 450 m i różnicy wzniesień 70 m oraz Košťálka I i II o długości 600 m i różnicy wzniesień 120 m. 

Trasy dla średnio-zaawansowanych :


1 trasa czerwono - niebieska trasa Černohorská i 3 trasy czerwone.Brak czarnych tras. Polecana jest najdłuższa czarno - czerwona trasa Pod kabinou o długości 2600 m i różnicy wzniesień 560 m. 

Freestyle/Fun :

G-Shock snowpark w Peci pod Sněžkou jest usytułowany na natrostradzie Javor i jest rozdzielony do trzech sekcji trudności, także tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, jak początkujący,średnio- zaawansowany lub profesjonalny 

W snowparku na Javoru co roku odbywają się zawody finałowe  z serii mistrzostw Czech we freestyle snowboardingu i  freeski.
Funpark i snowpark dzięki sztucznemu oświetleniu można używać w ramach wieczornego jeżdżenia. Nowością sezonu  2016 są niektóre nowe przeszkody i taksa przeznaczona tylko do  funparku /snowparku.

Narciarstwo Biegowe :

Trasy biegowe o długości ponad 50 km, m. in. trasy Světlá hora (ok. 15 km) i Černá hora (ok. 12 km), trasa Karkonoska - odcinek Černá i Světlá hora (ok. 10 km), tzw. droga Rudolfa z ośrodka Janské Lázně do Horní Maršov (ok. 6 km).

Dla Dzieciaków :

Ośrodek przygotowany jest również dla najmłodszych narciarzy i snowboardzistów. Trasy narciars 

Gastronomia : 

FordBar Cerna Hora Aprés ski bar na szczycie Černé hory, 1.260 m n.p.m. znajduje się bardzo blisko kabinowej koleji linowej  ČERNOHORSKÝ EXPRESS.

Bistro & Restaurant Na Lanovce znajduje się w głównej budowie kabinowej kolejki linowej ČERNOHORSKÝ EXPRESS, w wysokości 1260 m n.p.m. i jest częścią hali odpoczynkowej z kącikiem dla dzieci.

Pizza & Restaurant Protěž znajduje się obok dolnej stacji czteroosobowej kolejki linowej  Protěž. Przyjemny odpoczynek przy kominku podczas obiadu lub kolacji

Transport

Trasa Ski Express Busa :

Namysłów  Dworzec PKS (obok PKP)     6:00 ( zbiórka 5:45 )

Oleśnica    Parking LIDL                          6:30 ( zbiórka 6:15 )

Wrocław  CH Korona                               7:15 ( zbiórka 7:00 )

Janske Lazne Parking przy stoku           10:00

Szkolenie Ski/Snow

Szkolenie Ski/Snow realizowane jest w grupach od 3 osób oraz indywidualnie. Szkolenie odbywa się według programów dydaktycznych. Podczas szkolenia prowadzona będzie analiza video na podstawie której instruktor będzie opisywał techniki jazdy kursantów

Podczas wyjazdu jest możliwość wypożyczenia sprzętu ski/snow zarówno kompletów jak i poszczególnych elementów asortymentu narciarza i snowboardzisty. W ofercie posiadamy :

Narty, Buty Narciarskie, Deski, Buty Snowboardowe, Google, Kijki, Kaski

W celu wypożyczenia sprzętu prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy +48 730 812 486 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodatkowo istnieje możliwość wypożyczania Kamer Go Pro Hero 4 

Świadczenia

Cena zawiera:

Przejazd Autokarem LUX na trasie Namysłów - Oleśnica - Wrocław - Janske Lazne oraz powrót

Opiekę pilota na trasie

Kawę,Herbatę

Pakiet promocyjny/informacyjny

Cena przejazdu :

Namysłów 60 zł/os

Oleśnica 55 zł/os

Wrocław 50 zł/os

Dodatkowo płatne :

Ubezpieczenie rozszerzone Ski/Snow :   15zł/osobo dzień

Wypożyczenie Sprzętu Ski/Snow :  30zł/dzień

Karnety Narciarskie  ( rabat dla całej grupy w wybranych ośrodkach  )

Szkolenie Ski/Snow indywidualnie : 70zł/h 

Szkolenie Ski/Snow grupowe min.3 os w grupie : 40zl/h/os 

Zapisy

W celu uzyskania aktualnej daty wyjazdu prosimy o kontakt. Wyjazdy dostosowane są do aktualnie najlepszych warunkach w danym ośrodku i obowiązują po zebraniu się grupy minimum 20 osób

Zapisy dostępne poprzez email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie + 48 730 812 486

Galeria

Resorty

Let it Roll Winter 2017

View more

Czarna Góra Spa&Relax

Feel The Chill Spa&Relax

View more

TBA

Feel The Chill

View more

Snowbombing Festival Week

Feel The Student
3.04 - 8.04.2017, Mayrhofen Austria Cena od 1549 zł/os

View more

Partnerzy

Instagram

logo150x150 bialo

Kontakt

MZ Events Mateusz Zarzecki
ul. Reymonta 43/15
46-100 Namysłów
NIP: 7521444312

biuro@feelthesnow.pl

tel. 730-812-486