fin rnjban1

 

FEEL THE SKI EXPRESS ROKYTNICE NAD JIZEROU

fin rnjban1

 

FEEL THE SKI EXPRESS ROKYTNICE NAD JIZEROU

Info

 

Opis ośrodka :

Rokytnice nad Jizerou to jeden z największych ośrodków narciarskich w Karkonoszach Zachodnich oraz Czeskiej Republice. Trasy narciarskie w ośrodku rozrzucone są na sporym obszarze czyniąc ten ośrodek odpowiednim dla początkujących, średnio-zaawansowanych oraz tych bardziej wymagających miłośników białego szaleństwa. W skład SkiRegionu wchodzą takie ośrodki jak : Harrachov, Rokytnice nad Jizerou, Paseky nad Jizerou, Rejdice, Příchovice. Najwięcej tras zjazdowych znajduje się na obszarze Horni Domky, gdzie znajdują się wyciągi wynoszące turystów w okolice szczytu Łysej Góry. Można go porównywać z najlepszymi ośrodkami narciarskimi w Republice Czeskiej ze względu na jego na doskonałe warunki narciarskie. 

Trasy Narciarskie :

Można tu znaleźć ( Rokytnice nad Jizerou Horni Domky) szerokie nartostrady (w niektórych miejscach nawet 100 m) o różnym stopniu trudności (niebieska, czerwona, czarna) ogólnej długości 14,4 km. Komfortowy transport zapewniają dwie nowoczesne czterosiodełkowe kolejki linowe, z których kolejka linowa Horní Domky A1 prowadząca od rogu parkingu pod schronisko Lovčenka została wybudowana w  2006 roku. Druga kolejka linowa Łysa Góra prowadzi na sam wierzchołek. Kompleks uzupełnia sześć wyciągów typu orczyk o różnej długości. 

Trasy narciarskie oraz mapa stoku dostępna tutaj 

Freestyle/Fun :

Miłośnicy sportów bardziej ekstremalnych sprawdzą swoje umiejętności freestylowe na nowo wybudowanym  snowparku (koło kolejki linowej na Łysą Górę). Na terenie snowparku znajduje się kilka kickerów (skoczni), boxy o róznym poziomie trudności oraz raile płaskie.

Narciarstwo biegowe :

SKI REGION.CZ oferuje również coś dla miłośników narciarstwa klasycznego. Do dyspozycji jest wiele kilometrów przygotowanych tras biegowych. Niektóre z nich należą do projektu Krkonoše – lyžařský běžecký ráj /Karkonosze - Narciarski Raj Biegowy/, kolejny nawiązuje na Magistalę Izerską /oryginalna nazwa: Jizerskohorská magistrála/. Trasy te zaprowadzą Państwa do niezapomnianych miejsc i czarujących widoków tych rejonów naszych gór.  

Dla Dzieciaków :

 Dla małych i nie tylko początkujących narciarzy lub snowboardzistów został wybudowany dziecięcy Milka park w pobliżu dolnej stacji kolejki linowej na Łysą Górę. Dzięki lekkiemu nachyleniu stoku pierwsze kroki na nartach lub desce snowboardowej będą znacznie ułatwione, a co za tym idzie nauka będzie sprawiała przyjemność.

Gastronomia : 

Transport

Trasa Ski Express Busa :

Namysłów  Dworzec PKS (obok PKP)     6:00 ( zbiórka 5:55 )

Oleśnica    Parking LIDL                          6:30  ( zbiórka 6:25 )

Wrocław  CH Korona                               7:15  ( zbiórka 7:10 )

Wrocław Plac Andersa                            7:35  ( zbiórka 7:30)

 

Rokytnice Nad Jizerou                            10:15

 

Szkolenie Ski/Snow

 

Szkolenie Ski/Snow realizowane jest w grupach od 3 osób oraz indywidualnie. Szkolenie odbywa się według programów dydaktycznych. Podczas szkolenia prowadzona będzie analiza video na podstawie której instruktor będzie opisywał techniki jazdy kursantów

Podczas wyjazdu jest możliwość wypożyczenia sprzętu ski/snow zarówno kompletów jak i poszczególnych elementów asortymentu narciarza i snowboardzisty. W ofercie posiadamy :

Narty, Buty Narciarskie, Deski, Buty Snowboardowe, Google, Kijki, Kaski

W celu wypożyczenia sprzętu prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy +48 730 812 486 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodatkowo istnieje możliwość wypożyczania Kamer Go Pro Hero 4 

 

Świadczenia

Cena zawiera:

Przejazd Autokarem LUX na trasie Namysłów-Oleśnica-Wrocław-Rokytnice nad Jizerou oraz powrót

Opiekę pilota na trasie

Kawę,Herbatę

Pakiet promocyjny/informacyjny

Cena przejazdu :

Namysłów 60 zł/os

Oleśnica 55 zł/os

Wrocław 50 zł/os

Dodatkowo płatne :

Ubezpieczenie rozszerzone Ski/Snow :   15zł/osobo dzień

Wypożyczenie Sprzętu Ski/Snow :  30zł/dzień

Karnety Narciarskie  ( rabat dla całej grupy w wybranych ośrodkach  )

Szkolenie Ski/Snow indywidualnie : 70zł/h 

Szkolenie Ski/Snow grupowe min.3 os w grupie : 40zl/h/os 

 

 

Zapisy

 

W celu uzyskania aktualnej daty wyjazdu prosimy o kontakt. Wyjazdy dostosowane są do aktualnie najlepszych warunkach w danym ośrodku i obowiązują po zebraniu się grupy minimum 20 osób

Zapisy dostępne poprzez email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie + 48 730 812 486

Resorty

Let it Roll Winter 2017

View more

Czarna Góra Spa&Relax

Feel The Chill Spa&Relax

View more

TBA

Feel The Chill

View more

Snowbombing Festival Week

Feel The Student
3.04 - 8.04.2017, Mayrhofen Austria Cena od 1549 zł/os

View more

Partnerzy

Instagram

logo150x150 bialo

Kontakt

MZ Events Mateusz Zarzecki
ul. Reymonta 43/15
46-100 Namysłów
NIP: 7521444312

biuro@feelthesnow.pl

tel. 730-812-486